Amazin Kebab

Aleje Racławickie, Lublin
3 puntuaciones
4.00/10.00

Amazin Kebab en el mapa

Comentarios

Patryk Iwanejko (05.11.2016 00:06)
Zdecydowanie najgorszy kebab jaki jadłem w Lublinie, nawet nie był ciepły, świeżość też pozostawia wiele do życzenia o czym szybko przekona się każdy kto to zje.
Piotr Mamiński (05.10.2016 18:25)
Jedyne miejsce z RAMEN jakie kojarzę w Lublinie...
Na moje 4/5, znajomym bardzo smakowało, przystępna cena

Lokal ma na pewno lepsze jedzenie niż wygląda
Emil Woźniak (27.02.2015 14:58)
Mieso odgrzewane w mikrofali, niewiadomo jak swieze mieso, surowka niedobra, ilosc sosu znikoma. Zdecydowanie niepolecam!

Añade tu comentario

Calidad de los alimentos
Precios
Atmósfera
Limpieza