Avstånd från Abu Dhabi till Paihia
- Förenade Arabemiraten
- Abu Dhabi
- Avstånd Abu Dhabi
Avstånd information från Abu Dhabi, Förenade Arabemiraten till Paihia
Geografiska avståndet från Abu Dhabi till Paihia 14170.53 kilometer
8799.57 miles
7651.19 nautiska miles
Vägsträckan från Abu Dhabi till Paihia
Avstånd på kartan från Abu Dhabi, Förenade Arabemiraten till Paihia
Närmaste avstånd från Abu Dhabi, Förenade Arabemiraten
Välj stad att beräkna avstånd från Abu Dhabi, Förenade Arabemiraten
Kolla avstånd från Paihia