Restaurang Sin Thai

Sandbäcksvägen 63C, Mariestad
5 оценок
5.60/10.00

Restaurang Sin Thai на карте

Оценка

Alex L (09.10.2017 19:48)
Inte ok. Det sämsta thai-stället som jag någonsin ätit på.
Sara N (08.10.2017 19:08)
All mat smakade extremt salt för alla i sällskapet
Lennart Frostelid (25.09.2017 10:02)
Vi valde biff med bambuskott. Mums!
Anna S (23.05.2017 23:05)
Det brukade vara den bästa lunchbuffén i Mariestad här, men de har tyvärr tappat det. Lugnt och tyst, men känns dessvärre som att ägarna tappat suget en del när de får så få kunder.
Daniel Börresen (17.11.2016 19:27)
Fast service and good food

Добавить вашу оценку

Качество продуктов питания
Цены
Атмосфера
Чистота
Есть ли у вас вопрос про путешествия?
Задайте свой вопрос о путешествиях на нашем форуме!

Фото альбом

Швеция, Мариестад