Loli Tours Albania

Rruga Kavajes, perballe Kishes Katolike , Tirane , Albania
5 rates
7.00/10.00
+355-4 4807590

LOLI TOURS is one of the premium Travel agencies in Albania. Over twelve years of experience and profound knowledge of the company staff in the destination management diversified tourist products and services, focus on high customer care.

Assessment

Hotel Iliria internacional (22.02.2014 14:01)
Interesim per bashkepunim

Pershendetje nga Hotel Iliria Internacional

Ne jemi te interesuar per bashkepunim ne fushen e hoteleris.Hoteli jone ka nje kapacitet prej 24 dhoma.
Dhomat ne hotelin tone jane me kushte shum te mira dhe permbajne:
TV,Air Kondicionuar,MiniBar,WC dhe ballkone.
Cmimet dhe fotot e hotelit do ti gjeni ne faqen tone te web-it.
www.iliriainternacional.com.
Ne cmimet e dhena eshte i perfshire dhe komisioni juaj
Neqoftese do te kemi grupe cmimet do te jen te dryshem.

Ju faleminderit per mirkuptimin.
Presim pergjigje nga Angjensia juaj.

Add your comment

Prices
Personal assistance
Service offers
General satisfaction
  Catalogue of enterprises
Book hotel
From:
Until:

Photo gallery

Albania, Tirana