Vas Tour

Rruga 4 shkurti perballe Sky tower (siper bukeve franceze Tirana
7 rates
7.71/10.00
+355 4 2253342

Vas Tour ka ne perberjen e tij, nje network te organizuar. Produktin e Vas Tour ju mund ta gjeni ne nje rrjet te konsiderueshem ne me shume se 300 agjensi udhetimi ne te gjithe Shqiperine si dhe Kosove e Maqedoni. Vas Tour ofron sherbime

Assessment

adeleye (30.09.2015 18:59)
Holiday tour what are the process
Marketing Vas Tour (13.12.2012 10:59)
Pershendetje ! Te gjithe produktin tone ne e shfaqim ne faqen tone web www.vas.al ne qofte kerkoni nje dicka qe nuk eshte ne faqe na kontaktoni ne nr qe i keni te afishuar me siper. Falemiderit VAS TEAM
Xhuljano Vila (05.12.2012 18:25)
pershendetje
doja te pjusja per organizim udhetimesh ne stamboll
Vjola (20.09.2012 00:59)
Pershendetje,

doja te dija nese organizoni udhetime per ne Seychelles?
ju falenderoj

Add your comment

Prices
Personal assistance
Service offers
General satisfaction
  Catalogue of enterprises
Book hotel
From:
Until:

Photo gallery

Albania, Tirana